Najważniejsze cechy:

  • 400 m od tras narciarskich regionu Serre Chevalier
  • Wysokiej klasy apartamenty
  • Centrum wellness z basenem i sauną

Jednym zdaniem:

Wysokiej klasy apartamenty z centrum wellness, z możliwością szusowania w całym obszarze Serre Chevalier z 250 km tras, to połączenie, które zadowoli każdego narciarza.

Program narciarski

Do dyspozycji cały obszar narciarski Serre Chevalier - 250 km tras.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 
Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 3,5h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie od 17:00. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie do godziny 10:00, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 17:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

Uwaga: przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

Położenie

rezydencja położona w miejscowości Chantemerle na wysokości 1300 m n.p.m., ok. 400 m od wyciągów Grand d'Alpe 1 oraz Bletonet gwarantujących dostęp do całego regionu narciarskiego Serre Chevalier. 

Hotel

Rezydencja

rezydencja wybudowana w tradycyjnym stylu z drewna i kamienia oferuje wysokiej klasy apartamenty oraz centrum wellness z podgrzewanym basenem i sauną. Brak oficjalnej kategorii obiektu, wg oceny Wygoda Travel oraz opinii klientów obiekt spełnia standardy ****.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę z WC, w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka, kuchenka elektryczna lub ceramiczna, ekspres do kawy, toster, czajnik), suszarkę do włosów, TV, większość posiada balkon lub taras.

Apartament typu studio (ok. 25 m²) - dla 2 os., składa się z pokoju dziennego z podwójnym łóżkiem.

Do dyspozycji

podgrzewany basen wewnętrzny, sauna, siłownia, salon z bilardem (dodatkowo płatny), zamykane szafki na narty, kryty parking - obligatoryjnie dla osób z dojazdem własnym (płatny - 28 EUR/tydzień), dostęp do WiFi na jednym urządzeniu; 

Po nartach

Serre Chevalier to jeden z największych ośrodków narciarskich w Alpach z 250 km tras, w którego skład wchodzi 13 miejscowości, są to zarówno spokojne tradycyjne wioski, nowoczesne kurorty, jak i historyczne miasto Briançon. Dolina oferuje wiele restauracji, barów, kawiarni oraz dyskotek, wiele z nich znajduje się właśnie w Chantemerle Saint-Chaffrey. Region posiada również ofertę apres ski dla aktywnych: karting, skutery śnieżne, paragliding, psie zaprzęgi, spacery na rakietach śnieżnych.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie.

Uwaga

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach). Recepcja czynna w godzinach: 9:00-12:00 i 17:00-19:00 (z wyjątkiem środy oraz wtorkowego popołudnia) 

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Klienci odbierają karnety narciarskie w kasie przy wyciągu Ratier - (zobacz lokalizację) na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów. Vouchery wysyłane są automatycznie przez system na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
* Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * opiekę rezydenta na telefon * Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, następstwa chorób przewlekłych, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN (więcej szczegółów) * karnet narciarski (6 x Serre Chevalier) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * pościel i ręczniki * korzystanie z basenu wewnętrznego, sauny, siłowni * korzystanie z Wi-Fi na jednym urządzeniu * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

wyżywienia * transferów do wyciągów * opłaty klimatycznej * korzystania z parkingu * kaucji zwrotnej - 300 EUR/apt * sprzątania końcowego (samodzielnie lub 100 EUR/apt. – niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów), opłaty za parking (patrz - dodatkowe opłaty i koszty), dodatkowe urządzenie podłączone do WiFi - 16 EUR/urządzenie.

Uwaga!

Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi – pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

sprzątanie końcowe samodzielnie lub od 100 EUR – niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów) * korzystanie z internetu na kolejnym urządzeniu - 16 EUR/tydzień. * możliwość zamówienia śniadania na miejscu 10 EUR/os./dzień.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 2 EUR/os./dzień oraz kaucja zwrotna (płatne na miejscu kartą kredytową 300 EUR/apt.). W przypadku dojazdu własnym środkiem transportu na miejscu obowiązkowa opłata parkingowa 28 EUR/pojazd/tydzień.

Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Karnet w cenie

6 x Serre Chevalier w cenie przez cały sezon.

Klienci odbierają karnety narciarskie w kasie przy wyciągu Ratier - (zobacz lokalizację) na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów. Vouchery wysyłane są automatycznie przez system na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ogólny opis regionu

Słoneczna stacja Serre Chevalier liczy 250 km tras rozlokowanych na wysokości pomiędzy 1200 i 2800 m n.p.m. i jest świetną alternatywą dla bardziej znanych alpejskich kurortów Ośrodek narciarski Serre Chevalier w północnej części regionu Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Alpy Wysokie, to kilkanaście miejscowości rozlokowanych w dolinie Guisane, z których najważniejsze to Chantemerle (1350m), Villeneuve-la-Salle (1400m), Monetier-les-Bains (1500) oraz średniowieczne miasto Briançon (1200m). Ośrodek leży niedaleko włoskiej granicy, na pograniczu parku narodowego des Ecrin, a trasy rozlokowane są na stokach masywu o tej samej nazwie. Ogromna liczba urozmaiconych tras, słoneczna pogoda, niższe ceny, oraz mniej zatłoczone trasy w porównaniu z bardziej znanymi ośrodkami narciarskimi, stanowią świetną propozycję dla miłośników białego szaleństwa. W głównych miejscowościach znajduje się mnóstwo restauracji, sklepów, barów, dyskotek a dzięki połączeniu autobusowemu można z łatwością dostać się do każdej z 4 głównych miejscowości, w tym zwiedzić znane ze średniowiecznych fortyfikacji, historyczne miasto Briançon.

Stacje narciarskie

Serre Chevalier – 250 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności rozlokowanych jest  na wysokości 1200-2800 m n.p.m., w części wysokogórskiej dominują trasy czerwone i czarne, poniżej 2000 m n.p.m. jest więcej tras łatwiejszych wiodących przez tereny zalesione. Serre Chevalier oferuje wiele atrakcji dla wielbicieli freestylu: boardercross, specjalne trasy z muldami, MélèZone – specjalnie przygotowane moduły ze śniegu i drewna oraz  sporej wielkości snowpark na wysokości 2000 m n.p.m. w Villeneuve z 4 strefami o różnym stopniu trudności.

ogółem 250 km tras

wyciągi: 61                                                        trasy: 100

gondole i koleje linowe: 6                         23% zielone
wyciągi krzesełkowe: 20                           29% niebieskie
orczyki: 28                                           35% czerwone
linki i taśmy: 7                                      13% czarne

Mapy

sprawdź - online

Karnet w cenie

6 x Serre Chevalier w cenie przez cały sezon.

Klienci odbierają karnety narciarskie w kasie przy wyciągu Ratier - (zobacz lokalizację) na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów. Vouchery wysyłane są automatycznie przez system na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Karnety narciarskie

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Serre Chevalier - 250 km tras. Karnet wliczony w cenę.

KARNET SERRE CHEVALIER 6 DNI
(cennik oficjalny)
14.12.2019 - 20.12.2019 21.12.2019 - 03.04.2020

04.04.2020 - 19.04.2020

Dorośli 12-64,99 LAT 211,20 EUR 264 EUR

211,20 EUR

Dzieci 6-11,99 LAT 170,20 EUR 212,20 EUR 170,20 EUR
Seniorzy 65-74 LAT 191,9 EUR 238,1 EUR 191,9 EUR
Dzieci 0-5,99 LAT gratis gratis gratis

Adret studio 2 os. (25m²)

FRANCJA - SERRE CHEVALIER - CHANTEMERLE
ZOBACZ TAKŻE:

Adret studio 2-4 os. (27m²)


Adret apt. 4-6 os. (44m²)

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
3136 PLN 3072 PLN
Razem:
6272 PLN 6143 PLN
1424 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.