Najważniejsze cechy:

  • Z rezydencji prosto na narty
  • Apres ski w Val Thorens
  • Karnet Val Thorens 3 Valless w cenie

Jednym zdaniem:

Szusowanie na jednej z najlepszych stacji narciarskich w Europie, wspaniałe widoki na otaczające szczyty a do tego zakwaterowanie tuż przy trasach narciarskich,  to wszystko czego potrzebujesz aby twój zimowy wypoczynek był wyjątkowy.

Program narciarski

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski 3 Dolin (600 km tras: Les Menuires/Saint Martin, Val Thorens, Orelle, Méribel, Couchevel, La Tania i Brides-les-Bains).

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 
Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do apartamentu (od 3,5h do 4,5h), zakwaterowanie. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Dzień 2: przyjazd do Francji, zakwaterowanie od 17:00. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: wykwaterowanie do godziny 10:00, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 17:00. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: wykwaterowanie do godz. 10:00.

Uwaga: przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

Położenie

Rezydencja położona na wysokości 2300 m n.p.m., w samym sercu ośrodka 3 Doliny, tuż przy trasach narciarskich Val Thorens, w spokojnej części kurortu, 50 m od najbliższych sklepów i restauracji.

Hotel

Rezydencja

Rezydencja posiada 163 w pełni wyposażone, przytulne apartamenty. Brak oficjalnej kategorii obiektu, wg oceny Wygoda Travel oraz opinii klientów obiekt spełnia standardy ***.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

Wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę, toaletę, w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, ekspres do kawy), TV, balkon, sejf.

Apartament dwupokojowy (ok. 27 m²) typu confort - dla 2-4 os., składa się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą dla 2 osób, sypialni z dwoma łózkami pojedynczymi. Sypialnia zamykana drzwiami.

Do dyspozycji

Zamykane szafki na narty, garaż (80 Eur/pobyt), darmowy dostęp do WiFi w apartamentach. Zwierzęta nie są akceptowane w rezydencji.

Po nartach

Val Thorens to najwyżej położona stacja narciarska w Europie oraz najwyższy punkt regionu narciarskiego 3 Doliny, największego ośrodka narciarskiego na świecie z ponad 600 km tras narciarskich. Miasteczko znajduje się na wysokości 2300 m n.p.m. i jest tętniącym życiem kurortem. Po całodziennym szusowaniu narciarze mają do wyboru sklepy, restauracje, bary, kluby muzyczne, kino, kręgielnie, dyskoteki. Dla tych, którzy są spragnieni dodatkowych atrakcji sportowych region oferuje m.in. narciarstwo pozatrasowe, loty paralotnią, psie zaprzęgi, snowkite, zjazd na pontonach (Toboggan), skutery śnieżne. Śmiałkowie mogą spróbować zjazdu tzw. „tyrolką”(koszt 50 euro), specjalną liną o dł. 1300 m, rozpiętą pomiędzy ośrodkiem Orelle i Val Thorens na wysokości powyżej 3000 m. Podczas zjazdu trwającego 1 minutę i 45 sekund, człowiek pokonuje 230 m różnicy poziomów i osiąga prędkość ponad 100 km/h. Twórcy porównują doznania podczas zjazdu, do lotu drapieżnego ptaka wśród górskich szczytów.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie. 

Uwaga

Ze względu na położenie na wysokości 2300 m n.p.m., miejsce to nie jest polecane dla ludzi starszych i małych dzieci.

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych uwagach).

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w Val Thorens - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich - dla osób zakwaterowanych w VAL THORENS - wejdż i sprawdź.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj.

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Uwaga! - sprzątanie kuchni.
Aby uniknąć opłaty za sprzątanie kuchni należy: posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * opiekę rezydenta na telefon * Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, następstwa chorób przewlekłych, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN (wiecej szczegółów) * 6-dniowy karnet narciarski  (6 x Val Thorens 3 Valless) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * pościel * ręczniki * sprzątanie końcowe (z wyłączeniem kuchni) * korzystanie z TV * WiFi w apartamentach.

Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Uwaga!
Aby uniknąć opłaty za sprzątanie kuchni należy: posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.
Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

Cena nie zawiera

Wyżywienia * transferu do wyciągów * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej za apartament * parkingu * sprzątania końcowego kuchni.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistancesprawdź szczegóły.


Pakiet Rekomendowany –
zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – 
zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Opłata klimatyczna (płatne na miejscu 1,65 EUR/os./dzień) * kryty parking (płatne na miejscu 80 EUR/pobyt, konieczna rezerwacja) * kaucja zwrotna za apartament (płatne na miejscu kartą kredytową 500 EUR/apt.).

Karnet w cenie

6 x Val Thorens 3 Valless w cenie przez cały sezon. 

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w Val Thorens - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich - dla osób zakwaterowanych w VAL THORENS - wejdż i sprawdź.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ogólny opis regionu

Val Thorens to najwyżej położona stacja słynnego kompleksu 3 Dolin (na wysokości 2300 – 3230 m n.p.m.), czyli największego terenu narciarskiego na świecie dysponującego łącznie ponad 600 km tras oraz 200 wyciągami. 3 Doliny powstały na zboczach masywu Vanoise w latach 20 XX w,. dzięki Anglikom, którzy poszukiwali terenów do uprawiania narciarstwa, jakich w Wielkiej Brytanii brakuje. Teren stacji Val Thorens położny jest w środku ogromnego naturalnego amfi teatru zbudowanego na stokach pięciu lodowców i jest połączony wyciągami z Meribel i dalej z Courchevel. Mieszkając w samym Val Thorens mamy do dyspozycji całe bogate zaplecze apres ski tętniącego życiem kurortu, z kolei wybierając miejscowości Orelle można dotrzeć gondolą do Val Thorens i jego nartostrad w zaledwie 15 minut, a nie trzeba przepłacać za lokalizację apartamentów w bardziej znanej miejscowości. Dominuje tradycyjna architektura: domy z kamienia i drewna. Wielkim plusem jest niesamowita atmosfera tego miasteczka: rodzinna, ciepła i pełna charakteru.

Stacje narciarskie

W Val Thorens – Orelle Trasy rozlokowane na wysokości 1800-3230 m n.p.m. dostosowane są dla narciarzy prezentujących wszystkie poziomy zaawansowania, a nowoczesna sieć wyciągów obsługuje około 60 000 narciarzy na godzinę. Region oferuje wyjątkową jakość śniegu utrzymującego się od początku listopada do połowy maja. Czerwone i czarne trasy: La Combe de Caron, La Combe de Rosaël i Col de l’Audzin prowadzące z Cime de Caron (3300 m n.p.m.), zdaniem wielu są jednymi z najlepszych tras w Europie. Nie zapomniano również o tych początkujących i mniej zaawansowanych. Doskonałe tereny przygotowano dla miłośników jazdy w głębokim śniegu, a dla snowboardzistów snowpark o powierzchni 70 tys. m².

ogółem 150 km tras

Wyciągi                                                   Trasy
gondole i koleje linowe: 11                        51 % łatwych
wyciągi krzesełkowe: 14                            39 % średnich
orczyki: 4                                                10%  trudnych

Mapy

sprawdź - online

Karnet w cenie

6 x Val Thorens 3 Valless w cenie przez cały sezon. 

Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w Val Thorens - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich - dla osób zakwaterowanych w VAL THORENS - wejdż i sprawdź.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Karnety narciarskie

Ze względu na położenie rezydencji (z wyjątkiem rezydencji Le Hameau Orelle) pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Val Thorens bez odpinania nart (600 km tras: Les Menuires/Saint Martin, Val Thorens, Orelle, Méribel, Couchevel, La Tania i Brides-les-Bains) - karnet 6x Val Thorens 3 Valless wliczony w cenę.

Le Cheval Blanc apt. 2-4 os. confort

FRANCJA - VAL THORENS - VAL THORENS
ZOBACZ TAKŻE:

Le Cheval Blanc apt. 2-4 os. standard


Le Cheval Blanc apt. 3-6 os. confort


Le Cheval Blanc apt. 3-6 os. standard

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
2610 PLN 2502 PLN
Razem:
5220 PLN 5004 PLN
1160 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.