Najważniejsze cechy:

  • 1 km do stoków Alpe Cermis
  • Dla rodzin
  • Spokojna okolica

Jednym zdaniem:

Rezydencja Maso Chelo to klimatyczna willa z końca XVII wieku, położona w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na łańcuch górski Lagorai. 

Program narciarski

Program dla karnetu 6x Val di Fiemme pozwala na optymalne wykorzystanie stacji narciarskich regionu Val Di Fiemme.

Istnieje także możliwość zakupu karnetu Dolomiti Superski oraz łączonych karnetów 4x Fiemme + 2x Dolomiti Superski i 3x Fiemme + 3x Dolomiti Superski. Dojazd na stoki we własnym zakresie.

Karnety: 6x Fiemme oraz łączone 4x Fiemme + 2x Dolomiti Superski i 3x Fiemme + 3x Dolomiti Superski w specjalnie zniżkowej cenie dla naszych Klientów do zakupu nawet na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu!

W terminach 05.12-12.12; 12.12-19.12; oraz w terminach 13.03-20.03; 20.03-27.03. w cenie zawarty jest karnet 6x Fiemme.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3,0h do 5,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Położenie

apartamety położone są w spokojnej okolicy, ok. 2,5 km od centrum Cavalese. Od najbliższej stacji narciarskiej Alpe Cermis dzieli je ok. 1 km, od stacji Latemar (Obereggen)/ Predazzo ok. 14 km, od stacji Alpe Lusia/Bellamonte ok. 20 km. Ze wzgledu na położenie na uboczu konieczne jest korzystanie z samochodu.

Hotel

Rezydencja Maso Chelo to willa z końca XVII wieku, która została odnowiona zgodnie z jej pierwotną architekturą. Znajduje się w niej 7 apartamentów. Brak oficjalnej kategorii obiektu, wg oceny Wygoda Travel oraz opinii klientów obiekt spełnia standardy ***.

Uwaga: Obiekt nie posiada własnej recepcji. Recepcja dla apartamentów Maso Chelo znajduje się w Hotelu Bellacosta - odległość ok. 4 km. Odbiór kluczy oraz formalonści związane z zakwaterowaniem organizowane są w Hotelu Bellacosta.

Obiekt nie posiada usprawnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Pokoje

Apartament dwupokojowy - dla 2-4 os. (30 m2), składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (płyta grzewcza, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, toster) i rozkładaną sofą dla 2 osób, sypialni dla 2 osób z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki (prysznic, pralka); znajduje się na I pietrze. 

Do dyspozycji

WiFi bezpłatnie * parking bezpłatny (ilość miejsc ograniczona) * przechowalnia nart.

Kuchnia

Wyżywienie we własnym zakresie.

Procedury bezpieczeństwa

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19.

Uwaga

UWAGA! Możliwość zakwaterowania w godzinach 16.00 – 19.00 (odbiór kluczy w Hotelu Bellacosta); możliwość wyjazdu pomiędzy 08.00 – 09.30. 

Dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety: 6x Fiemme oraz łączone 4x Fiemme+2x Dolomiti Superski i 3x Fiemme+ 3x Dolomiti Superski do zakupu przez naszą stronę www (oszczędzasz do 25 EUR/os.)

Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Karnet 6x Val di Fiemme umożliwia jazdę na wszystkich stacjach doliny Fiemme (Alpe Cermis, Alpe Lusia, Latemar (Obereggen).

Karnet 3x Fiemme + 3x Dolomiti Superski umożliwia szusowanie przez 3 dni na wszystkich stokach doliny Fiemme oraz przez 3 dni na stokach słynnej Selli Rondy.

Karnet 4x Val di Fiemme + 2x Dolomiti Superski umożliwia szusowanie przez 4 dni na wszystkich stokach doliny Fiemme oraz przez 2 dni na stokach słynnej Selli Rondy.

Karnet 6x Dolomiti Superski umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta. Karnet bez zniżki. 

Miejsca odbioru karnetów narciarskich - Zakupione karnety rozdaje rezydent. W przypadku terminów, w których nie ma rezydenta, klienci otrzymują karnety na podstawie voucheru wysłanego najpóźniej na  3 dni przed wyjazdem  na adres mailowy podany przy osobie kontaktowej. Voucher należy wydrukować i okazać w kasie skipassowej wskazanej na dokumencie. W przypadku braku voucheru karnet nie zostanie wydany.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na 3 dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Mapa

Cena zawiera

7 noclegów * opłaty za media * pościel * sprzątanie końcowe z wyłączenem aneksu kuchennego * opiekę rezydenta na telefon * Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych oraz Sars-Cov-1, Cars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

wyżywienia * opłaty klimatycznej * ręczników - możliwa wcześniejsza rezerwacja (za dodatkową opłatą 10 EUR/os.; płatne na miejscu) * obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 200 EUR * sprzątania kuchni-obligatoryjnie po stronie klientów.

UWAGA: sprzątanie apartamentu w cenie, z wyłączeniem kuchnii.

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance - sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Dopłaty opcjonalne

karnet narciarski.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości - 2,20 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat). W ramach tej opłaty otrzymują Państwo kartę FiemmE-Motion, a wraz z nią liczne bonusy i rabaty min. bezpłatne skibusy, wejścia do muzeów w Val di Fiemme i regionie Trentino, możliwość szusowania nocą na trasie Olimpia w Alpe Cermis (19:30 - 22:30), zniżki na zajęcia dla rodzin, wycieczki z przewodnikiem, spacery w rakietach śnieżnych i wiele innych.

Kaucja zwrotna za apartament, (płatna gotówką w dniu przyjazdu 200 EUR/apt.) 
Uwaga - aneks kuchenny/kuchnia w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Aby uniknąć opłaty za sprzątanie  aneksu kuchennego/kuchni należy:wyczyścić płytę kuchenki, wymyć naczynia oraz opróżnic i wyczyścić lodówkę, wynieść śmieci. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji.

Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

Karnet w cenie

w terminach 05.12-12.12; 12.12-19.12; oraz w terminach 13.03-20.03; 20.03-27.03. w cenie zawarty jest karnet 6x Fiemme. 

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Ogólny opis regionu

Zjeżdżając z autostrady Brenner-Werona w miasteczku Ora i dalej drogą wspinającą się po zboczach szerokiej doliny Adygi po kilkudziesięciu minutach dojeżdżamy do położonej wyżej Val di Fiemme (stolica; Cavalese). Po ok. 20 km, na wysokości Predazzo dolina rozwidla się, a jej północne odgałęzienie to Val di Fassa (stolica; Moena). Nie ma naturalnej bariery oddzielającej Fassa i Fiemme są one jednak niezależnymi ośrodkami administracyjnymi. Także tereny narciarskie zarządzane są w obu dolinach przez odrębne konsorcja zrzeszone jednak, wraz z 10 innymi, w obszar Dolomiti Superski. W praktyce ma to takie znaczenie, iż możliwe jest kupno jednego karnetu na jazdę we wszystkich 12 regionach. Mieszkając w dolinie Fiemme mamy do dyspozycji 4 świetne stacje narciarskie o łącznej długości tras ok. 100 km; huśtawka narciarska Latemar-Oberregen, Alpe Cermis ze swą słynna prawie 8 kilometrową trasą Olimpia, Passo Rolle oraz jedna z najbardziej lubianych przez naszych Klientów stacji – Alpe Lusia. Stacje te zapewniają moc doznań narciarskich na wiele dni jazdy, dlatego choć można odwiedzić oddaloną o 35 km Sella Rondę, to jednak ze względu na położenie hoteli zdecydowanie korzystniej jest skupić się na doskonałych stacjach Val di Fiemme i nie tracić zbyt wiele czasu na dojazdy.

Stacje narciarskie

ALPE CERMIS

Położona na stokach szczytu Palon (2250 m n.p.m.). Gondola wywozi narciarzy ze stacji początkowej przy potoku Avisio do stacji pośredniej skąd kursuje kolej linowa i wyciągi krzesełkowe. Największą atrakcją tego zatłoczonego w sezonie ośrodka jest długi (7200 m) zjazd bardzo trudną trasą Olimpia, ze szczytu Paion aż na dno doliny (860 m n.p.m.). Średnie nachylenie w środkowej części trasy to 28%! Szybki przejazd trasy, na której rozgrywane są zawody Pucharu Świata, poza dobrą techniką wymaga żelaznej kondycji i jest wyzwaniem dla zaawansowanych narciarzy.

Ogółem 24 km tras
Wyciągi - gondole i koleje linowe: 3, wyciągi krzesełkowe: 3, orczyki: 2
Trasy - 20% trudnych, 36% średnich, 44% łatwych
Sztuczne naśnieżanie: 80% tras
Przepustowość wyciągów: 12 900 os./godz.


SKI CENTER LATEMAR

Tzw. huśtawka narciarska – sieć połączonych tras i wyciągów startujących z 3 miejscowości położonych w różnych punktach Masywu Latemar (2846 m n.p.m.); Predazzo, Pampeago i Obereggen
wywożąc narciarzy na 7 szczytów pośrednich, (maksymalna wysokość 2250 m n.p.m.) i umożliwiając zjazdy do położonych pomiędzy nimi dolin. Duże zróżnicowanie tras zjazdowych od szerokich, łatwych po trudne (m.in. bardzo ciekawa trasa z Passo Feudo w stronę Predazzo). Rodziny z dziećmi docenią nowoczesne 4 a nawet 6-cio osobowe wyciągi krzesełkowe. Skipark przy schronisku Latemar Hutte (narciarskie zabawy dla najmłodszych).

Ogółem 45 km tras
Wyciągi - gondole: 2, wyciągi krzesełkowe: 12, orczyki: 2
Trasy - 15% trudnych, 59% średnich, 24% łatwych
Sztuczne naśnieżanie: wszystkie trasy
Przepustowość wyciągów: 32 000 os./godz.


ALPE LUSIA / BELLAMONTE

Na stoki Alpe Lusia można wyjechać z 2 stron; od strony Bellamonte należącego do Fiemme i od strony Moeny, a dokładnie miejscowości Roncchi należącej do regionu Tre Valli (wraz z San Pellegrino i Falcade). W efekcie zarówno konsorcjum Fiemme jak i Tre Valli zarządza tą stacją i uwzględnia ją na swych mapach. Tereny narciarskie zlokalizowano na szczytach Le Cune (2380 m n.p.m.) i Laste (2500 m n.p.m.). W ocenie wielu ekspertów, jest to jedna z najlepszych stacji Dolomitów, choć osoby kierujące się w swoich ocenach wyłącznie liczbą kilometrów tras nie potraktują na serio takiej opinii. Jednak od narciarzy, którzy choć raz spróbowali jazdy w tym ośrodku usłyszymy same zachwyty. Długie i szerokie trasy zjazdowe, od strony Moeny trudne, od strony Bellamonte głównie niebieskie, idealne dla osób uprawiających narciarstwo fun curvingowe, oraz średnio zaawansowanych i początkujących. Dodatkowo, kiedy po jednej stronie śnieg robi się pod wpływem słońca miękki, po drugiej dopiero zaczynają się najlepsze godziny do jazdy. Nowoczesne wyciągi w tym – co ważne dla rodzin – krzesełkowe 4-miejscowe. Duże nasłonecznienie, mało ludzi poza ścisłym sezonem.

Ogółem 24 km tras
Wyciągi - gondole i koleje linowe: 2, wyciągi krzesełkowe: 5, orczyki: 2
Trasy - 21% trudnych, 19% średnich, 60% łatwych
Sztuczne naśnieżanie: wszystkie trasy
Przepustowość wyciągów: 13 800 os./godz.

Mapy

Val di Fiemme [kliknij]

Karnet w cenie

w terminach 05.12-12.12; 12.12-19.12; oraz w terminach 13.03-20.03; 20.03-27.03. w cenie zawarty jest karnet 6x Fiemme. 

UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Karnety narciarskie

CENNIK OFICJALNY

Karnet Val di Fiemme
Karnet umożliwia jazdę 6 dni na stacjach doliny Fiemme (Alpe Cermis 23 km, Alpe Lusia 24 km, Latemar 43 km).

KARNET VAL DI FIEMME 6 DNI 28.11-19.12.2020 10.01-30.02.2021  21.03.2021-do końca sezonu 20.12.2020-09.01.2021 31.01-20.03.2021
Dorośli 217 EUR 244 EUR 272 EUR
Dzieci ur. po 28.11.2004 152 EUR 171 EUR 190 EUR
Seniorzy ur. przed 28.11.1955 196 EUR 220 EUR 244 EUR
Dzieci ur. po 28.11.2012 gratis gratis gratis

Karnet Dolomiti Superski
Karnet umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski.

KARNET DOLOMITI SUPERSKI 6 DNI 28.11-19.12.2020 10.01-30.01.2021  21.03.2021-do końca sezonu 20.12.2020-09.01.2021 31.01-20.03.2021
Dorośli
259 EUR 292 EUR 324 EUR
Seniorzy ur. przed 28.11.1955 234 EUR 263 EUR 292 EUR
Dzieci ur. po 28.11.2004 182 EUR 204 EUR 227 EUR
Dzieci ur. po 28.11.2012 gratis gratis gratis

Pogoda

Val di Fiemme [kliknij]

Kamery

Val di Fiemme [kliknij]

MASO CHELO apt. 2-4 os. (30 m²) - 7 nocy

WŁOCHY - VAL DI FIEMME - MASI DI CAVALESE
ZOBACZ TAKŻE:

MASO CHELO apt. 4-5 os. (36 m²) - 7 nocy


MASO CHELO apt. 5-7 os. (55 m²) - 7 nocy


MASO CHELO apt. 6-8 os. (80 m²) - 7 nocy

Skalkuluj swój wyjazdAby założyć rezerwację, należy wybrać minimum jedno dziecko powyżej 4 lat
Cena/os:
1319 PLN
Razem:
2639 PLN
584 EUR

Sprawdź zasady promocji

Ta oferta wymaga potwierdzenia przez nas. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji otrzymasz od nas informację zwrotną w sprawie dostępności pokoi w wybranym terminie w ciągu 2 dni roboczych.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować tylko jeden pokój. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania dla większej liczby osób, załóż kolejną rezerwację.

cookies Ta witryna używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może służyć Państwu lepiej - polityka plików cookies.